Raya a posledný drak – Disney, 2021

S každou novou Disney rozprávkou prídu aj bábiky a ja som si hlavnú hrdinku tej najnovšej – Raya a posledný drak, dopriala k dnešným narodeninám. 🙂

Bábiky vyrábané pre Disney store majú ohromný charakter a tak je to i s Rayou. Hneď ako som ju uvidela, som vedela, že tá medzi mojou Disney bandou nesmie chýbať. A nečakane rýchlo sa mi ju podarilo zohnať. 🙂 Prišla mi minulý týždeň.

Veľmi sa mi páči aj jej oblečenie a doplnky. Meč je bohužiaľ trocha ťažký tak stále padá.

Rayu som vzala aj na fotenie jarných kvietkov do záhrady. 🙂

Raya je nádherná a s ňou prichádza i nový typ tela bábik od DS. Konečne sa im podarilo vyrobiť veľmi dobré ohybné kolená a novo dostali kĺb aj na trup tela. Takže Vám ho musím predviesť. Predošlé kĺbové nohy boli katastrofa – viď moja Merida.

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. HXM píše:

    Ďakujem ďievčatá. Rozprávku som pred pár dňami pozerala, je veľmi pekná 🙂 A telo je oveľa lepšie než tie pôvodné kĺby 🙂

  2. Nikky píše:

    V prvom rade dodatočne všetko len to naj naj naj najsamlepšio 🙂 Raya je krásna. Rozprávku som jemne zachytila, ale ešte nevidela. Nové telíčko je suprové 🙂

  3. Mary píše:

    Je krásna, gratulujem. Nejako mi táto novinka od Disneyho ušla, takže si musím doplniť informácie. Nové telíčko od DS je určite lepšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.