Rey Star Wars x Barbie – Gold Label 2020

Dnes si predstavíme druhý úlovok z predvianočného Black friday a zároveň aj posledný úlovok minulého roka. Spolu s Barbie Darth Vader som v decembri kúpila aj úchvatnú Barbie inšpirovanú Rey.

Rey patrí do druhej série bábik Barbie podľa Star Wars (Do prvej patria Leia, Darth Vader a R2D2). Okrem nej tu patria C3PO, Stormtrooper a Chewbacca, ktorá je na moju nie veľkú radosť veľmi špeciálna. Dostupná bola len pre Mattel eshop, je Platinum Label a nikde inde sa nepredávala a teda jej ceny mimo neho stúpajú geometrickým radom každý deň… Takže je malá šanca, aby sa mi ju vôbec podarilo zohnať a ešte nie za nekresťanskú cenu… Poďme sa ale kochať Rey. 🙂

Obrázok celej druhej kolekcie
Moja nádherná Rey

Barbie inšpirovaná tretou hlavnou hrdinkou hviezdnych vojen a zároveň hrdinkou novej trilógie Rey je po Lei mojou druhou favoritkou tejto kolekcie. Aj keď Rey je bojovníčka a nosí oblečenie, ktoré je hlavne funkčné, tvorcovia premenili jej zjav na veľmi elegantnú podobu. Páči sa mi na nej úplne všetko od hlavy až po päty. 😀 Ani ju som ešte úplne nevyslobodzovala z krabice, lebo je tak nádherná v nej, ale jednu vec, ktorú som proste zistiť musela bola ako sú riešené jej čižmy. Zistila som, že sú to vlastne pančuchy a čižmy v jednom kuse. :O

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. HXM píše:

    Ďakujem, milujem, keď je niečo tak nádherne vypracované ako tieto bábiky a v spojitosti so SW je to veľká láska… Kiež by ešte chceli urobiť jednu sériu , kde by bola i Padmé….

  2. Nikky píše:

    Je prekrásna, jedna z troch, ktoré sa mi páčia najviac 🙂 Tomto typu topánok až tak nefandím, podobné riešenie má moja Proudly Pink, tiež má pančuchy a v nich akoby topánku, no celé je to také dosť divné, ale Rey to kráse neuberá, je úžasná. Ja furt hovorím, že neblond Millie sú o 100000% lepšie než blond.

  3. Mary píše:

    Aj pre mňa je s Leiou mojou favoritkou. Je to krásny a luxusný kúsok do zbierky, ktorý Ti nemohol chýbať.:-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.