Sherlock Holmes – 2012

Filmový kostým podľa Sherlocka Holmesa v podaní Roberta Downeyho som šila pred 9 rokmi. Z týchto filmov som Vám minulý rok pripomenula kostým, ktorý som z týchto filmov šila pre Irene Adler.

Ide o mix kostýmu Sherlocka z filmov Sherlock Holmes (2009) + Sherlock Holmes – Hra tieňov (2011).

Potom čo som ušila šaty pre Irenu, moje kamarátky mi povedali, že by sa k nej hodil aj Sherlock… Popravde aj ja už som sa predtým zahrávala s takou myšlienkou a uvažovala som, ktorý z chlapských bábik, ktoré som mala, by sa aspoň trocha podobal a bol vhodný. Výber padol na inú celebritnú bábiku – Patricka Dempseyho ako Roberta Philipa zo Začarovaných. Má ideálnu dĺžku vlasov, veľký nos, ostré črty….

Čo sa týka kostýmu, tak som chcela urobiť ten pekný kabát čo mal Sherlock v druhej časti, avšak na tú červenú vzorovanú vestu som nemala materiál, tak som sa rozhodla urobiť ju v zelenej verzii. Okrem toho sa mi páčila aj vesta z prvej časti. Tak som urobila niečo podobné aj na štýl tej… So šatkou to bol tiež problém, ale nakoniec som našla niečo celkom vhodné…

Inšpirácia
Moja kreácia


Na Sherlyho sa počas fotenia nalepila aj Irena… takže tu máte hromadu fotiek.

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Mary píše:

    Nádherná práca Heni, vždy sa mi páči ako máš jednotlivé kostýmy vypiplané do najmenších detailov. A iné to nie je ani pri tomto Sherlockovi. Výber Patricka bola dobrá voľba. 🙂

  2. Nikky píše:

    Jeden z mojich obľúbených hercov a filmov. Kostým opäť na 1*. Ty si proste úžasná

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.