Star Wars Forces od Destiny – Hasbro 2017

Star Wars Forces of Destiny

Ako ste už mohli postrehnúť som celkom veľký fanda Star Wars a preto keď som objavila tieto bábiky, neodolala som im. Je pravda, nie sú celkom podobné filmových herečkám, pretože sú podľa krátkeho kresleného seriálu Forces of Destiny (Sily osudu), ale tak nejak mi to nevadilo. Okrem toho sú to vlastne skôr akčné figúrky, preto majú na veľkú škodu celoplastové oblečenie. Roky som však dúfala, že niekto vydá bábiky z týchto filmov. Áno vyšla Amidala z Epizódy I a Leia (obe ako niektorí viete mám), no Padmé nikdy ako bábika nevyšla. Vždy som bábiku v jej podobe chcela, pretože ako už viete, svojho času som ušila skoro všetky jej šaty a veľmi som dúfala, že raz budem mať do nich aj ideálnu modelku.

Aj keď veľmi peknú Leiu už mám, rozhodla som sa, že si kúpim nakoniec i ju, aj keď pri nej je podoba najhoršia. Rey a Jyn sú podobné veľmi a Padmé je taká zvláštna kategória… Možno sa niekomu nepáčia, no ja sa im teším. Všetky (okrem Lei, ktorá jediná má normálne telo) som už prehodila na telo od Barbie, takže sa určite predstavia i v lepšej a krajšej podobe. 🙂

Leiu, Rey a Jyn som kúpila v septembri 2017 a už ste ich mohli vidieť i na mojom starom webe. Padmé sa mi podarilo vcelku výhodne zohnať až tento rok v septembri, takže sa zároveň i predstavuje. 🙂

Princess Leia Organa & Wicket the Ewok – Endor Adventure

Asi najmenej sa teda podobá práve Leia. Ale je takisto zatiaľ jediná, ktorá bola dostupná i s náhradným oblečením a teda nemá oblečenie z plastu, ale má normálne telo. Oblečenie má z deja Epizódy VI na planéte Endor, ktorí obývajú Ewokovia. Práve jeden z nich – Wicket bol s ňou i v balení.

Rey of Jakku

Rey sa podľa mňa celkom dosť podobá na herečku filmovej Rey Daisy Ridley. Má pri sebe i droida BB8, ktorý sa stal tak obľúbeným medzi fanúšikmi tejto novej série. Tiež maj Rey aj svetelný meč a keď sa otočí v páse tak ním švíhá… :D. Na poslednej fotke vidíte, ako najviac sa dá vyzliecť… To ešte nie je až také zlé ako u Jyn. Rey by sa dali aj obliecť v podstate iné šaty.

Jyn Erso

Jyn Erso je postava z medzi-filmu the Star Wars Story – Rogue One, ktorý sa odohráva krátko pred udalosťami Epizódy IV a priamo s ňou súvisia. Bábika je veľmi podobná herečke Felicity Jones, len škoda že je aj najviac plastová. Tak ako Rey aj ona má špeciálnu funkciu. V jej prípade, keď sa spoja nohy, pravou rukou bije tou palicou.

Padmé Amidala

Padmé vyšla o niečo neskôr než prvé tri. Dlho ju nikde nemali a ja som z nej mala stále zmiešané pocity. Na jednu stranu som dávno veľmi chcela bábiku v podobe Padmé (ako kráľovná Amidala vyšla). No táto bábika vyzerá troška zvláštne. Je to pravda takisto podľa kresleného seriálu a nie podľa herecky Natalie Portman. Určité črty tam však sú a tak som sa rozhodla dať jej šancu. Ešte som sa stále nerozhodla, či ju nechám tak, alebo ju skúsim troška premaľovať… Táto podoba je inak totožná s tým čo mala na sebe na začiatku Epizódy II.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.