Sweeney Todd – 2013

Po všetkých oblečeniach, ktoré som z filmu Sweeney Todd ušila som začala rozmýšľať, žeby Mrs. Lovett potrebovala aj Sweeneyho. No žiadny ken sa na neho nehodil. A tak som postupne začala rozmýšľať nad tým, že si ho budem musieť vyrobiť.

Dlho som rozmýšľala, kto by sa na neho hodil. Nakoniec sa ku mne v roku 2012 dostalo niekoľko Edwardow z Twilightu. Títo Edwardi sa svojimi rysmi pomerne dosť podobali Johnnymu. Jediná nezrovnalosť je, že Ed, ktorého hrá Robert Pattinson, má ploský nos. Ed je aj upír tak má bledú farbu pleti, čo sa tiež hodilo, keďže Sweeney je biely ako stena. A tak bolo rozhodnuté! 🙂

Inšpirácia
Realizácia

Ako prvé bolo treba Edwarda navlasiť. Sweeney má vlasy čierne s bielym prameňom. Po navlasení mu bolo treba vytvoriť Sweeneyho účes. To som zrealizovala pomocou nátačok vyrobených zo slamiek. Potom som ho poriadne zalakovala, aby držal. Som rada, že sa mi tento účes podaril na prvý krát. 😀

Maľbu som robila tradične úpravou pôvodnej maľby. Oči vždy nechám, lebo je to pomerne pracné sa trafiť namaľovať ich rovnako. Upravila som obočie, namaľovala pery a domaľovala bokombrady.

Oblečenie

Oblečenie som mu ušila podľa toho čo má na začiatku filmu. Pravdou je, že sa mu ten jeho odev veľmi nemení, len neskôr má hlavne krajšiu vestu. Ešte by sa mu hodilo dorobiť britvy a púzdro na ne….

Potom má ešte Sweeney Todd, tak ako pani Lovett, asi 4 rôzne oblečenia počas tej 3 minútovej snovej piesni pri mori. Tie by som rada takisto pre Sweeneyho došila, aby sa mohol zladiť s pani Lovett. Jedno z nich už má vlastne aj ušité, to uvidíte v ďalších príspevkoch.

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

  1. Mary píše:

    Určite Sweeney patrí medzi tie top premeny u Teba. Je neuveriteľne dokonalý od hlavy až k päte. A outfit s koženým kabátom či hnedou vestou je tiež fantastický. Si neuveriteľne šikovná.:-)

  2. Nikky píše:

    Je prekrásny <3 som strašne rada, že som mala možnosť si s ním potykať <3 Nádherná práca. Jedna z tvojich top, ale to sú vlastne všetky.

  3. Tak to je bomba, hrozně moc se mi to líbí. Obdivuji tvoji kreativitu.
    Vlasit neumím, takže to určitě nikdy nebudu zkoušet. Šít sice umím, ale tohle je na mě moc složité. Šiju jenom sukně, kalhoty a už jsem zkoušela i šaty. Doopravdy se mi to moc líbí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.