Sweeney Todd – Mrs. Lovett – (By the Sea) Ružové bodkované šaty – 2019

Dostávame sa k predposledným šatám pani Lovett z jej obsiahleho šatníka. Ide o ružové bodkované šaty. Sú to posledné snové šaty a k ich realizácii som sa dostala až 6 rokov po poslednom Lovettinom odeve. Hlavným problémom bol materiál. Potrebovala som ružovú sieťovinu s bodkami a látku s úzkymi pásikmi. Pred dvoma rokmi som natrafila práve na takéto vhodné látky a rozhodla som sa konečne zrealizovať predposledné šaty.

Tieto šaty vidieť znova strašne krátko, doslova pár sekúnd a vôbec nie celé, takže som si zadnú časť domyslela a improvizovala podľa predošlých. Pozitívne je však, že z tejto scénky vyšla promofotka. Veľmi sa mi páči ako sa mi nakoniec tieto ružové bodkované šaty podarili. Inak sú to prvé šaty, ktoré som zčasti šila už aj na stroji.

Predhovor ku garderóbe zo Sweeneyho Todda si môžete pripomenúť v prvom príspevku.

Modelkou mi bola znova MyScenka Chelsea, aj keď už som mala aj pravú pani Lovett. Chcela som tieto šaty doraziť už s Chelseou, keď už som ich s ňou začala. Fotky pravej pani Lovett v týchto šatách však takisto časom pribudnú. 🙂

Inšpirácia
Moja kreácia

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Mary píše:

    Nádherná práca do posledného detailu. Dokonalé „snové“ šaty.:-)

  2. Nikky píše:

    Tak tieto vyšli fakt 1:1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.