Sweeney Todd – Mrs. Lovett – Jednoduché šaty a spodné prádlo – 2011

Na začiatku filmu Sweeny Todd má pani Lovett šaty jednoduché, ošúchané. Biznis jej nešiel, bola chudobná. Nosila ich až kým so Sweeneym nezaložili výnosný biznis, kedy si mohla dovoliť luxusné kúsky, ktoré som šila pred týmito.

Pod týmito šatami má aj červeno čierne spodné prádlo. To som spolu s týmito šatami ušila a ešte som jej vyrobila z jedných topánok MyScene aj topánky.

Modelkou bola ako vždy MyScene Chelsea. A určite si prečítajte aj úvodný predhovor k šatníku pani Lovett.

Inšpirácia
Spodné prádlo
Šaty

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. Mary píše:

  Ako priznám sa, že ja som tento film videla zatiaľ len raz. Mne najviac vadí muzikál, nemám rada tento žáner vo filmoch. Samozrejme je to dobrý krvák, ale to by som ešte prežila.:-D Ja tiež obdivujem viac historický Londýn, dokonalé kostýmy či fantastického Johnnyho.:-) Krásna práca ako pri všetkých zvyšných šiat, ktoré si šila pre Pani Lovett.:-)

  • HXM píše:

   Ďakujem. Priznám sa tiež nie som stopercentne muzikálová čo sa týka filmov. Ale toto má proste svoje čaro a nie je to otravné (ako Príbehy z lesa od toho istého autora, pri ktorých som skoro nudou umrela už pri prvej hodine 😀 😀 ) . 😀 A celkový ten duch, smrad Londýna, Johnny, Helena, Alan a kostýmy úžasnej Coleen 😀

 2. Nikky píše:

  Parádne šaty, veľmi rada si tento film s tvojimi šatami pripomínam. Musím si ho už niekedy opäť pustiť 🙂

  • HXM píše:

   Pre mňa aj keď je to 1.drasťák, 2. krvák, 3, muzikál má veľké čaro, tie kostýmy, viktoriánsky Londýn, Johnny, Helenka, Alan… a Timov duch… 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.