The Brave Elinor – Disney Store 2013

The Brave Elinor

The Brave, po slovensky Neskrotná bola veľmi zaujímavá rozprávka o vzťahu matky Elinor a jej pojašenej dcéry Meridy odohrávajúca sa v stredovekom Škótsku. Merida v nej, keďže sa ešte nechce vydať, nechtiac premení Elinor na medveďa…. Disney Store ako vždy vydal k tejto rozprávke nádherné bábiky. Ja som vtedy automaticky samozrejme chcela hlavne práve hlavnú hrdinku Meridu. Tú som vtedy dostala pod stromček. Mama mi potom ešte povedala, že sa jej páčila i Elinor, ale nekúpila ju… (Stále si hovorím, že načo mi hovorí, že mi dačo nekúpila, keď mi to nekúpila.. ???). Ale nevadí…

Po Elinor som však i naďalej túžila, ale nikdy som nemala to šťastie ju stretnúť v kamenných obchodoch Disney Store v Anglicku, kde sa ju dalo ešte vždy kúpiť za bežnú cenu.

Elinor sa potom rokmi stala veľmi žiadaným a nedostatkovým tovarom. Vyrobila sa len dvoch verziách – s Medvedicou, do ktorej sa dá schovať a bez. Neskôr sa už vyrábať prestala. Rokmi som ju obzerala na eBay ale bola drahá. V júni tohto roku sa mi ju konečne podarilo kúpiť za slušnú cenu z Anglicka. Som rada, že je vo veľmi dobrom stave. Chýbajú jej len topánky. Šaty majú len troška poťahané vlákna a vpredu roztrhnutý opasok. Vlasy mala tiež fajn, takže ich stačilo len umyť a urobiť jej pôvodný účes. A tá medvedica mi zase až tak nechýba.

Fotky pôvodného balenia z internetu. Keďže neviem, či je táto Elinor zo sady s medvedicou alebo bez, pridávam obe.

Stav po príchode… Vyšli mi trocha tmavé fotky…

Umytá, učesaná a s opraveným opaskom.

S Meridou, ktorá bude mať ešte i vlastný príspevok.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Ivana Babakat píše:

    Meridu máme, ale Elinor vidím poprvé! Je nádherná!

    • HXM píše:

      Je vzácna. Ale vyšla vtedy aj od Mattela, ale tam sa mi poslednú dobu Disney bábiky páčili menej. 🙂 Tieto majú šmrnc 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.