Vianočné dozvuky

Tieto fotky mám nafotené už vyše roka. Fotila som ich dodatočne po Vianočnom fotení na Silvestra v roku 2018. Uverejnila som ich iba na Facebooku v skupinách, ale na stránku sa nikdy nedostali. Sú dosť podarené tak prečo ich nevytiahnuť na svetlo sveta.

Tématicky ide o rozbaľovanie darčekov. V ten rok som kúpila Sherlockovi pekné nové topánky a od kamarátky Pavly som dostala pre Sherlocka lupu. Rozhodla som sa, že tieto dve veci použijem ako darčeky. Pre Irenu som narýchlo ušila jednoduché šaty inšpirované jej šatami z epizódy kde sa objavila. A keďže John rád nosí svetre našla som medzi handrami pre bábiky sveter, ktorý sa mu veľmi hodí.

A keďže som to fotila na Silvestra, nakoniec som porobila i silvestrovské fotky.

Všetko je nachystané, môžeme začať:

Najprv darček od Johna pre Sherlocka. Ten od neho dostal lupu.

Sherlock Johnovi daroval slušivý sveter…

Keď sa John vyparil, prišla na návštevu i Irena a tá darovala Sherlockovi pekné topánky.

Samozrejme Sherlock nemohol ostať zahanbený a niečo daroval i on jej…

Darčeky sú rozdané a už nám začala Silvestrovská noc… pred príchodom Johna to ešte stihol Sherlock načať s Irenou 😀 Áno, nikdy sa nevihnem štipke romantiky…. 😀

A noc skončila v Johnovej spoločnosti… Nakoniec silvester oslavovala i skupinka vydedencov 😀

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Nikky píše:

    Heni, tieto fotky sú dokonalé, hlavne to rozbaľovanie darčekov. Krásne darčeky, krásne zabalené a presne to typické, hneď darčeky vyskúšať 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.