Beauty and the Beast – Enchanting Ball Gown Belle – Hasbro – 2017

Filmová séria bábik z Krásky a zvieraťa od Hasbra je asi jediná, ktorá vyzerá lepšie než Disney Store bábiky, kde ubohá Emma vyzerá ako chlap….

Na túto Bellu v krásnych plesových šatách som natrafila v Dráčiku úplne náhodou, pri mojom občasnom nakuknutí, čo majú/nemajú nové. 🙂 No a prvé prekvapko bolo, že vôbec plesovú Bellu majú, pretože ja som sa dovtedy stretla len s tou čo už mám – v obyčajných modrých šatách. Potom pozerám, že ony sú ich dva druhy. Jedna má šaty jednoduchšie a má nekĺbové ruky a druhá má šaty krásne prepracované a má kĺbové ruky… No a síce už jednu Bellu doma mám, jednoducho som ju tam nedokázala nechať. 🙂

Je to veľmi milé dievča a má krásne vlasy. Šaty sú veľmi pekne prepracované. Sú vrstvené a majú zlaté detaily. Ako malý doplnok mala v ruke i červenú papierovú ružu.

Páči sa mi i to, že spodnička nie je súčasťou šiat a má tiež vemi pekné topánky.

Nakoniec ešte porovnanie s Bellou v modrých šatách. Ako vidíte, sú troška odlišné. Inak ešte sa mi páči i verzia s princom v kvetinových šatách zo záverečnej scény. 😀

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

  1. Růža píše:

    Panenka se mi líbí, má půvabnou tvářičku a krásné vlasy i šaty.:-)

  2. Mary píše:

    Je krásna, i ja po nej už dlho pokukujem. Imponuje mi, že má kĺbové telo, tak z toho dôvodu ma lákala. A veru asi ako jediná nevyzerá ako chlap. :-/ Chúďa Emma Wattson.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.