Frozen 2 – Anna & Elsa

Ďalšie z hromádky minuloročných prírastkov boli rozprávkové bábiky z druhého filmu Frozen. Dlhú dobu som im odolávala, ale nakoniec som využila akciu, kedy boli v zľave a kúpila ich obe. Sú vo verzii oblečenia z konca filmu, kde je už Anna kráľovnou a Elza sa stala ochrankyňou lesa. Bábiky sa mi veľmi páčili, pretože sú iné ako tie z prvého filmu. (Zistila som, že na tejto novej stránke ich ešte nemám a aktuálne sa snažím dohľadať ich pôvodné fotky. Tie zo starého webu sú totiž už preč). Ale odfotila som ich spolu. 🙂

Zaujímavosťou pri týchto nových disney základných bábikách je, že majú kompletne papierové balenie. Obal neobsahuje žiadny plast. Je to zaujímavé a funkčné balenie, ktoré sa mi páči. Samozrejme ľudia, ktorí si potrpia na výbere bábiky podľa pohľadu to môže robiť problém, ale keď kupujete bábiky z e-shopu tak Vám zo môže byť jedno. Každá z týchto bábik má v balení aj hrebeň.

Elsa

Nová bábika Elsy na mna pôsobí inak ako prvá. Má svetlé – až biele vlasy. Ako som už písala vyššie, je oblečená do šiat z konca filmu Frozen 2, kde sa vzdá vlády nad Arendellom a rozhodne sa stať ochrankyňou lesa.

Anna

Aj nová bábika Elsy na mňa pôsobí inak. Má krásny účes a kráľovské šaty. Trocha ma mrzí, že sú to vlastne šaty z 1 kusu a celý ich vzor i skladanie je len potlač. Ale je pravda, že sú to základné bábiky a nie zberateľské verzie, kde sú tieto detaily dotiahnuté do detailov. A možno sa zase raz dokopem a ušijem svoju verziu týchto šiat.

Sestry spolu a porovnanie s bábikami z prvého filmu.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Nikky píše:

    Obe sú veľmi pekné, ale u mňa víťazí Anna. Je veľmi milučká. Ja mám druhý diel Ľadového kráľovstva dokonca na DVD a veľmi rada ho pozerám. Možno ešte radšej než prvý diel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.