Disney ily 4ever

Minulý rok začal Disney vyrábať novú sériu bábik s názvom ily 4ever. Sú to bábiky vo veľkosti Barbie s pohyblivými kĺbmi a sklenenými očami. Majú predstavovať fanynky jednotlivých Disney rozprávok. Pokiaľ o tom neviete môže trocha vyviesť z miery ak má bábika popis Snehulienka a je to pritom bábika tmavej pleti s afrom ale má oblečenie inšpirované Snehulienkou. Mne osobne sa na nich veľmi páčia sklenené oči a oblečenie, ktoré je krásne spracované a ešte je k dispozícii aj mnoho rôznych oblečení navyše – každé inšpirované nejakou rozprávkou.

Dlho som im odolávala no nakoniec keď mal obchod Disney ponuku výhodnej zľavy práve aj na tieto bábiky a doplnky, rozhodla som si jednu kúpiť a k nej i zopár balíčkov oblečení, ktoré sa mi páčili. Ako prvú som si vybrala fanynku Snehulienky a oblečenia podľa Jasmíny a Rapunzel. Druhý krát som využila blackfriday zľavy pred Vianocami a kupila som si blonďatú fanynku Jasmíny. K nej aj ďalšie oblečenia – ďalšiu verziu oblečenia inšpirované Jasmínou, dvojsadu oblečenia s doplnkami inšpirované Bellou a sadu oblečenia inšpirovanou Strašidelným domom. Je dosť možné že len pri týchto dvoch neostanem… A pri nejakej prípadnej ďalšej zľave si kúpim ďalšie 😀

Teraz si postupne dievčatá ily4ever a oblečenia predstavíme. Každá bábika má čelenku v podobe Mickey myších uší, viacero doplnkov a balónik v ktorom je jedno z viacerých možných doplnkov ako prekvapenie. :

Bábika ily4ever Snehulienka
Oblečenie podľa Jasminy
Oblečenie podľa Rapunzel
Bábiky ily 4ever Jasmína
Oblečenie podľa Jasmíny 2
Oblečenie na štýl Strašidelného domu
Oblečenie Bella
Doplnky Bella

Tu som si stále myslela, že to zviera je mačka… A on je to asi skor pes… 😀

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Nikky píše:

    Už som na ne viackrát pozerala, sú super a tie doplnkové sady sú perfektné <3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.