Viacero drobných opráv

Tento rok začínam s restami roka minulého… Ako inak 😀 Vzhľadom na to, že mám veľa nespracovaných opráv, rozhodla som sa niekoľko tých menších spracovať do jedného článku. Ide väčšinou o opravy očí, výmena gumičky a podobné menej náročné opravy. Väčšie a náročnejšie opravy budú mať potom samostatné príspevky.

Veľká bábika 2 (Feb/2023

Pri tejto bábike bolo treba urobiť nové upevnenie hlavy, okrem toho jej chýbali aj mihalnice a potrebovala aj kaderníka. Podobnú som už v minulosti opravovala, ale tá bola vtedy v horšom stave.

Oprava očí (Feb/2023)

Z tejto bábiky mi prišla len zafúľaná hlavička s vtlačenými očami. Takže vybrať, vyčistiť, opraviť, dať naspäť a umytie vlasov ako bonus.

Oprava očí handrového bábätka (Marec/2023)

Pri tomto bábätko sa zdalo, že oprava bude jednoduchá. Problém nastal keď som oči chcela vložiť. Po mnohých pokusoch kedy som to nedokázala nijakým spôsobom som musela prejsť na náhradný plán – vložiť oči zvnútra. Nie je to ideálne ale keď to inak nejde… Samozrejme som potom musela púzdro očí uzavrieť, na čo som použila tmel. Nevýhoda je, že potom trocha presvitá…. Ale tak lepšie ako bábika bez očí…

Oprava očí, rúk a ušitie oblečenia pre bábätko Hamiro. (Máj/2023)

Tieto bábätká sa ku mne dostávajú často s rovnakým problémom, občas je požiadavka na oblečenie, tak vždy niečo vymyslím. Takže znova oči vybrať, vyčistiť, opraviť, dať naspäť a nasadiť ruky.

Oprava rúk bábätok Hamiro (Jún + August + Oct/2023)

Ďalšie tri bábätka s uvoľnenými rukami, ktoré potrebovali aj trocha vyčistiť.

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Nikky píše:

    Ty si jednoducho úžasná 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.