Barbie Inspiring Women – Susan B. Anthony – Black Label 2020

Tento rok sa do radov mojich Barbie inšpiratívnych žien troška nečakane pridala i ďalšia. Je ňou Barbie predstavujúca Susan Brownell Anthony – americkú aktivistku a kľúčovú postavu hnutia za práva žien v 19. storočí v USA. Bola spoluzakladateľkou Women’s Temperance Movement a jeho časopisu The Revolution. Hrala tiež významnú úlohu v boji proti otroctvu.

Susan sa mi celkom páčila, už keď vyšlo jej promo, ale stále som otáľala, či ju chcem. Nakoniec ju mám vďaka kamarátke Pavle, ktorá ju chcela a požiadala ma, či by som jej ju nekúpila cez Amazon. Tak som nakoniec kupovala Susan až tri – jednu pre ňu, jednu pre jej kolegyňu a jednu som vzala aj sebe.

Priznám sa, že až do písania tohto príspevku som netušila, že má tvár Kayla / Lea… Znova ako v prípade Florence s tvárou Loubotin, má úplne iný výraz ako jej predošlé zástupkyne.

Susan dostala plnoštíhle kĺbové telo. Veľmi sa mi páči jej oblečenie. Ktoré bude v prípade potreby trocha problém vyzliecť. Čipka okolo jej krku je totiž zašitá a ešte prichytená o šaty… Ale zase to nie je nejaký veľký problém… 😀 Topánky mám dojem že má rovnaké ako Florence a Helen.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Nikky píše:

    Táto je fakt krásna 🙂 Tiež mi sprvoti nenapadlo, že je to Kayla/Lea. Páči sa mi, že Inšpi ženičky prinášajú atypické maľby. Toto zberateľské plnoštíhle telo mám rada 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.