John Watson – Signature Edition – Big Chief Studios – 2013

Doktora Johna Watsona – najlepšieho priateľa Sherlocka Holmesa som si kúpila v decembri 2017 po dlhšom čase uvažovania. Však čo by robil Holmes bez Watsona?

Sem tam som nakukla na stránku Big Chief, či ho ešte majú a za koľko. Medzitým dosť zlacnel a ja som začala uvažovať o tom, že by sa mi k môjmu Sherlockovi hodil do partie :). Okrem toho som sa vtedy už asi 3 roky snažila získať podpis od Martina Freemana, ktorý ho hral. A takto raz na Mikuláša som ho zas obzerala a napadlo ma pozrieť, koľko chcú za Signature Edition – teda edíciu z podpisom od Martina a skoro mi vypadli oči, keď on bol o 29 libier lacnejší než normálna limitovaná edícia… A to už som teda váhala asi len 10 minút a kúpila som ho a stal sa tak mojim Vianočným darčekom 2v1. Takmer okamžite som dostala email, že je odoslaný a keďže Big Chief studios je anglická firma, tak mi dorazil do týždňa. Tento podpisový je limitovaný na 400 kusov a môj John je číslo 277.

Aj napriek tomu, že na fotkách a prome sa mi nejak veľmi podobou nepozdával, tak ako u Sherlocka je na živo oveľa lepší. Nie je síce taký dokonalý ako Sherlock, ale je tak som za neho rada. A veľmi sa mi páči aké má rôzne doplnky a variácie rúk, a to všetko je možné použiť aj pre Sherlocka.

Balenie – vonkajšok

Balenie – vnútrajšok a príslušenstvo – zbraň, baterka, typický pohár, mobil, hodinky, barlu a čo je perfektné je jeho notebook, ktorý je i detailný zvnútra :). A samozrejme sadu 3 párov rúk na výmenu, stojan a tiež stojan na podpisovú kartičku.

Kartička s podpisom a certifikát pravosti…

Detaily oblečenia a jednotlivé vrstvy.

Pózovanie na pozadí s doplnkami

So Sherlockom

Keď som dokončila fotenie, nechala som si ich na stole a keď som išla po asi 2 hodinách hľadať Micku tak som ju našla takto 😀

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.