Wednesday „Patsy“ – Halloween 2020

Na tento rok som ako vždy musela niečo vymyslieť na Halloweensku tému. Rozhodla som sa konečne využiť jednu z tonneráckych hláv, ktoré som kúpila začiatkom roka.

Medzitým som nakúpila aj nejaké telá na Aliexprese a ako prvú som sa rozhodla prebudiť do života malú bábiku Patsy. Rozhodla som sa ju štylizovať do podoby Wednesday Addamsovej.

Pokúsila som sa telo z Aliexpressu aj trocha vytieňovať. No keďže som to robila vôbec prvý krát, pár vecí mi celkom nevyšlo… A nakoniec sa mi ta farba na krku ešte aj oškrabala… Ale povedala som si, že i tak bude mať oblečenie od hlavy až po päty tak to nebude vidieť…

Patsy som už predtým vyčistila o rôznych fľakov. Teraz som jej nafarbila líčka a namaľovala novú pusu. Pridala mihalnice a vsadila oči. Parochňu som použila od Evangeliny. Telo z Aliexpresu malo pri sebe i topánky. Boli ružové, tak som ich premaľovala na čierno, nechala som len ružové srdce.

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 komentárov

  1. Mary píše:

    Addams family je moja srdcovka už od detských čias, keď som pozerala čierno-biely seriál na Markíze.:-D Takže Wednesday sa Ti veľmi vydarila. Páči sa mi i sponka MH vo vlasoch. Vidím, že Halloween ste si obe užili.:-)

  2. HXM píše:

    Díky moc 🙂

  3. Nikky píše:

    Je nádherná. Wednesday aj celú rodinku mám vo veľkej obľube. Topánočky sú super a je perfektné, že si tam to ružové srdiečko nechala 🙂

  4. To je kráásný. Moc se ti to povedlo, malá Addamsová je nádherná. A to růžové srdíčko je tečka na dortu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.