Barbie Dreamtopia – 2019

Kúpa tejto Barbie je v mojom prípade celkom nečakané a prekvapivé. Nemám rada playline Barbie, ktoré majú namiesto oblečenia kus plastu a kus látky ako sukňu. Preto ich v hračkárstvach prehliadam a vôbec im nevenujem pozornosť.

V prípade tejto Barbie to bola láska na prvý pohľad, keď som ju pred dvoma týždňami prvý krát zbadala na fotkách jedného zberateľa v Facebookovskej skupinke. Zapáčil sa mi jej úsmev a krásne vlasy… Okamžite som šla hľadať, kde by som ju mohla zohnať a nakoniec som ju našla na mall.sk… No a tak je doma… To jej telo je hrozné… Ale je bohužiaľ taká svetlá, že bude asi problém jej momentálne zohnať iné svetlé telo.

Jej tvár je nová – prvý krát sa objavila ako Barbie Fashionistas 126 a medzi ľuďmi je veľmi obľúbená ako tzv. ďolíčková (česky) – jamôčková (slovensky) Barbie. I mne sa Fashionistka páčila ale nie natoľko ako ma očarila táto rozprávková. 🙂

Kým dostane nové telo, skúsila som ju tak aspoň prezliecť. Najprv som jej dala jeden krátky overal od jednej Fashionistky… A potom na fotenie vonku som ju navliekla do jednych mojich starších šiat, ktoré som kedysi ušila. Síce vôbec nie sú pôvodne šité na jej postavu, ale nakoniec ich obliekla.. Možno jej niečo časom ušijem na mieru. 🙂

Dreamka v pôvodnom zjave

Prezlečená 🙂

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Nikky píše:

    Priznám sa, že je tieto princezné a víly úplne obchádzam, zapamätám si maximálne morské panny, ale aj to už sa mi mieša, keďže sú celoplastové, ale táto je fakt pekná. Kým som si neprečítala celý článok, tak som premýšľala, či to je „dolíčková“ či nie. Nejako mi vypadlo, že je aj princezná, zapamätala som si len, že má vyjsť nová Fashionistas s touto tvárou.
    Po prezlečení je úžasná a má fakt krásne vlasy a melír!!! Ten ja môžem 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.