David Bowie „Young Americans“ pastel

Presne po roku som sa znova vrátila ku kresbe pastelom. Už som sa potrebovala kreatívne vybiť aj týmto smerom… S kresbou pastelom ešte stále bojujem a nie všetko vyjde úplne podľa mojich predstáv, alebo tutoriálov, ktoré si pozerám na YT…. Tam idú niektoré veci úplne jednoducho, kým u mňa to nefunguje… netuším prečo… 😀 Ide hlavne o doladenie detailov pastelom v ceruzke. Tie moje sa vôbec nechovajú tak ako na tých videách… Nakoniec musí človek sám improvizovať a robiť to podľa intuície.

Vybrať predlohu na pastel je tiež dôležité… začala som 2 rôzne obrázky, no ani jeden v konečnom dôsledku nebol dobrý a tak som ich vyhodila až nakoniec sa našiel vhodný obrázok z obalu z albumu Young Americans. Aj keď i v tomto prípade som bola v stave kedy som si myslela, že i tento obrázok vyhodím… 😀

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Nikky píše:

    Henka, teda neviem, aké sú tvoje predstavy, ale pre mňa je to dokonalé 🙂

  2. Katarina píše:

    ČO????toto si Ty nakreslila?myslela som,že nejaký renomovaný umelec-ale! kde sa na Teba hrabú- aj tak-vždy vyrazíš dych!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.