Monster High – Draculaura – Dawn of the Dance Three pack – Mattel 2011

Draculaura – dcéra Draculu sa stala pred 11 rokmi mojou štvrtou Monsterkou. Nebola celkom plánovaná ako ďalšia postavička, pretože som pôvodne okukávala na eBayi Spectru Vondergeist, ktorá vtedy ešte nebola v našich obchodoch.

U Draculaury mi vadila aj jej ofina, ktorú má síce aj Cleo, ale u nej som to ešte schopná zniesť, keďže má vyzerať ako Egypťanka. Inak mi tá ofina vtedy dosť prekážala.. Avšak pri tom, ako som robila prehľad rád Monster High a zistila som, že existuje aj Draculka ktorá nemá ofinu, tak ma to začalo zaujímať. Samozrejme, ako to už býva, musela byť zo špeciálneho vydania rady Dawn of the Dance, kde ju samostatne dostať nejde a predáva sa iba v triobalení s Frankie a Clawdeen.

Avšak eBay je čarovný v tom, že tam môžete nájsť aj takéto kúsky aj samostatne. Tak som skúsila zatiaľ len nezáväzne pohľadať. Našla som ich rovno niekoľko, ale ich cena sa pohybovala v dosť veľkých hodnotách až som nakoniec natrafila na jednu, ktorá sa udržiavala na fajn hodnote. Ale aj o tú som musela zabojovať, pretože jej ďalší záujemca začal v posledných sekundách prihadzovať. No ja som ho v poslednej sekunde prebila a tak Draculka poputovala ku mne domov. 🙂

Charakteristika
Meno: Draculaura
Rodičia: Gróf Dracula
Vek: 1599 (Neviem sa dočkať na mojich sladkých 1600)
Zabijacký štýl: Rada osviežujem svoje čierne šaty ružovými doplnkami a rada nosím môj slnečník takže si môžem užívať prechádzky aj po slnku. 
Hrozný nedostatok: Keďže sa nevidím v zrkadle, musím odísť z domu bez toho, aby som vedela či je moje oblečenie a makeup v poriadku. Ale samozrejme po 1599 rokov praxe som v tom už dobrá. 
Domáci maznáčik: Gróf Úžasný (Fabulous) je môj najlepší kamarát. Je to veľmi pyšný a správny netopier, ale nemôžem si pomôcť ho občas obliecť do nejakého rozkošného malého oblečenia. 
Obľúbená aktivita: Rada sa usmievam, smejem a zabávam sa s mojimi priateľmi. 
Najväčšia posadnutosť: Nedostatok vegetariánskych jedál v Monster High jedálni je tak smutná... 
Obľúbený predmet v škole: Kreatívne písanie, dáva mi to možnosť písať fantastické príbehy o mojich priateľoch. 
Najmenej obľúbený predmet: Geografia. Po 1599 rokoch som už bola všade, dvakrát... 
Obľúbená farba: Ružová.
Obľúbené jedlo: Som vegetariánka... takže žiadna čerstvá krv, mám rada veľa ovocia, zeleniny a výživové doplnky so železom. 
Najlepší priatelia: Frankie Stein a Clawdeen Wolf

Pôvodné balene – foto z netu:

Príslušenstvo – stojan a obrázky + kabelka, podľa obrázka mali všetky tri len jeden čierny hrebeň.

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

 1. Nikky píše:

  Je krásna a krásne si jej upravila vlasy 🙂 Tieto základné postavičky mám aj ja najradšej, keď už začali hybridy a tie z Útesu, začala som sa v tom už strácať.

 2. Mary píše:

  Tieto základné charaktery mám z Monster High najradšej. Neskôr, keď stále pribúdali nové a nové postavy, tak som sa v nich začala strácať a stále menej a menej som ich sledovala.
  Krásna Draculaura. Mám v obľube čierno-ružovú kombináciu a ona je i v kreslenej podobe vždy taká rozkošná. 😀

  • HXM píše:

   Aj ja mám najradšej tie základné. Bol to i môj prvotný plán mať z každej jednu… lenže potom sa to už tak nahromadilo, že už ani ja som nevedela ktorá je ktorá a koho predstavuje… 😀 Ešte som si istú dobu robila i prehľadovú tabuľku… no potom už to bolo maso.. tak som to už nestíhala aktualizovať… Ja som si potom kupovala len tie ktoré sa mi ozaj veľmi páčili. A ktoré boli dostupné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.