The Brave Merida – Disney 2012

Merida

Na novej stránke už máme predstavenú Meridinu mamu Elinor tak si pripomeňme i tuto jej trafenú dcérenku.

Toto šialene vyzerajúce ohnivo-vlasé dievča je z rozprávky the Brave – po slovensky Neskrotná. Je o neposlušnej dcérenke, ktorá sa odmietne poddať prianiu rodičov o sobáši a tak radšej nechá premeniť svoju mamu na medvedicu… 😀 No až také jednoduché to nebolo… Ale nebudeme tu spojlerovať ak by sa ešte našiel niekto kto to nevidel :D.

Ako tradične u mňa musela bývať aj ďalšia hrdinka z najnovšej Disney rozprávky. Znova vznikli dve verzie, od Disney Store a od Mattela. Tá Disney sa mi páčila viac a vďaka tomu, že boli rodičia zasa v Anglicku, mi ju tam mama kúpila a bola mojim Vianočným darčekom v roku 2012.

Musím uznať že má riadne šialený výraz. 😀 Ale mne sa páči. Má krásne vlasy a aj oblečenie je veľmi pekne vypracované. Mínusom sú jej krivé nohy, ktoré neviem či sú chybné, alebo proste kĺbové nohy Disney ešte vyrábať nevie. Kĺbové kotníky sú síce fajn, ale kvôli nim dosť padá. Tiež je škoda že na jednom rukáve nemá volán, lebo inak ho má skrytý pod chráničom , ktorý používa pri strieľaní lukom a tiež mohla mať viac šípov. Inak má pekne špicaté ušká, skoro ako elfka, ale zabudla som ich vyfotiť. 🙂

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.