Premena BMR 1959 Kena „Zelenáča“

Ako som písala v príspevku o samotnom kenovi, dorazil ku mne na premenu. Katarína chcela zmazanie líčenia a zmenu zelenej hlavy na čiernu.

Na začiatok som mu ošúpala zelenú naflokovanú hlavu. Šlo to ťažšie než som si myslela, ale nakoniec sa mi to podarilo. Potom som zmazala všetku nechcenú maľbu. Ostali vlastne iba oči.

Potom som namaľovala okolie očí, obočie, ústa. Takisto hlavu na čierno a všetko zafixovala matným lakom. Po zaschnutí som mu na oživenie ešte pretrela oči a ústa lesklým lakom.

Následne som mu osypala hlavu zamatovým prášom asi v dvoch vrstvách. A bolo a premena bola hotová. Verím, že pani Katarína bude spokojná. 🙂

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. Mary píše:

  Áno, chválim a tlieskam. Konečne vyzerá ako normálny chlap a nie prihriaty. Súhlasím s Nikky, že tá kožená bunda je úplne perfektná. Takú by aj moji chlapci prijali.:-D

 2. Nikky píše:

  Takto je rozhodne lepší ale najkrajšia je tá kožená bunda. Tú si robila ty? Ak áno, budem ju potrebovať.

  • HXM píše:

   Dakujem. Ano je to moj vytvor. Robila som to prvy krat… na prianie Lucie Vargovej… Ale chcem aj sebe taky usit, aj ked praca s kozenkou je dost na nervy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.