Barbie and The Magic of Pegasus: Rayla The Cloud Queen – 2006

Dnes Vám predstavím môj predposledný tohtoročný prírastok. Je pomerne nečakaný, pretože som túto bábiku nejako cielene nevyhľadávala. Ale keď ju vo FB skupine ponúkla na predaj kamarátka Nikki, takmer okamžite som sa ohlásila, že ju chcem. Je to krásna bábka s tvárou Lara, ktorú mám v playline radách zastúpenú iba raz.

Rayla je postava z Barbie rozprávky Barbie a Kúzlo Pegasa a ako z názvu vyplýva, je to oblačná kráľovná. Z tejto rozprávky mám vďaka tete aj hlavnú postavu Anniku a Princa Aidana. Princa mám i v originálnom oblečení, Anniku nie.

Rayla je krásna a okrem topánok a koruny jej nič nechýba. Má nádherné vlasy.

Promo fotka z netu

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. Mary píše:

  Je to rozprávkovo krásna Lara. Nie ako tie vamp zberateľské Lary. 😀
  Ja si ju ešte pamätám z Barbie časopisu, keď bola rozprávka i bábiky novinkou.:-)

  • HXM píše:

   Je to jedna z tých rozprávkových, ktoré sa mi ozaj páčia. Mám díki tete veľkú fúru bábik z tejto oblasti, ale väčšina detí je asi skôr na blondýny 😀

 2. Nikky píše:

  Mám veľkú radosť, že ju môžem u Teba takto vidieť. Ja som k nej topánky aj mala, ale nebola som si istá, či sú to naozaj jej, tak som ich niekam založila a od vtedy sa priznám, že netuším, kde sú. Vlásky mala naozaj v krásnom stave. Keď ju vidím niekedy v inzerátoch, tak väčšinou sú vlasy jedna katastrofa.

  • HXM píše:

   Ďakujem je krásna. A keby som sa posnažila nejaké modré lodičky by som mala doma nájsť. 😀 ale fotila som narýchlo tak som jej obula čo bolo po ruka 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.