Barbie Lunar New Year – Black Label 2021

Po dlhšom čase sa konečne dostávam k novinkám. Aj keď mám ešte mnoho nespracovaných hotových opráv, mám ešte aj nejaké novinky, ktoré by som Vám rada predstavila. Úplne náhodou sa do mojej zberateľskej bandy pridala nová tvár. Táto krásna Barbie Lunar New Year s tvárou Mari, ktorú som v zastúpení ešte nemala, vyšla pri príležitosti Lunárneho nového roka minulý rok.

Keďže som mala na pomyselnom zozname prianí iné kúsky, nakoniec som po nej veľmi nepátrala. Ale aké prekvapenie ma čakalo vo februári tohto roka, keď som raz nakukla do hračkárstva. Mali tam túto krásnu číňanku Mari a za oveľa príjemnejšiu cenu, než som ju videla na rôznych eshopoch minulý rok. Ostala mi ležať v hlave a na druhý deň som sa po ňu musela vrátiť. 🙂

Mary má krásne šaty, jedno čo by som zmenila je, že by nemusela mať umelé náušnice, ale tie trsy mohli byť skutočné. Troška mi vadí zrnitosť maľby, ale inak je krásna.

Tak sa poďme pozrieť na Barbie Lunar New Year 🙂

Mari som zobrala aj vonku do záhrady

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Nikky píše:

    Je nádherná, som v celku šťastná, že som ju nikde nestretla, lebo by som asi ťažko odolávala 🙂

  2. Krásná, ta se mi taky líbí. Má nádherný obličej a krásné oči.
    Pěkné fotky, moc se ti povedly.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.