Barbie BMR 1959 Pazette – Black Label – 2019

Aj keď majú dievčatá a chlapci z novej série BMR 1959 (o ktorej som písala podrobnejšie v článku o Mbili) absolútne hrozný vkus v obliekaní, bábiky (teda tie ženské) sú samé o sebe veľmi podarené a hlavne za tú maškarádu aj za prijateľné ceny.

Plnoštíhla černoška Pazette bola druhou zo šestice, ktorá sa mi veľmi páčila. V apríli bola na Mall.sk v zľave a zároveň jej doručenie do balíkoboxu stálo len 50 centov. Bola to moja prvá skúsenosť s doručením zásielky do balíkoboxu. Je to super možnosť ísť si pre zásielku hocikedy bez toho aby som musela na pošte čakať (a to boli teda rady kilometrové..) Sranda nastala, keď mi to namiesto do poštového boxu uložili na pošte aj keď na balíčku bolo jasne napísané kam to má ísť… no tak som si povedala, že teda ten masaker na pošte nepostúpim a dala som si ju presunúť na miesto kam pôvodne mala doraziť… Netuším prečo jej presun na dané miesto vzdialené asi 2 minúty od pošty trval deň…. ale nakoniec som si ju tam bola úspešne vyzdvihnúť a celkom sa mi tento systém pozdáva. 😀

Pazettka je nádherná a v jej prípade po odstránení plastovej vrchnej bundy, ktorú ja volám pršiplášť (veľkostne vhodný tak pre Kena…) sa mi už jej zjav páčil oveľa viac. Tie jej kvetové šaty sú celkom pekné. Znak BMR 1959 je tentokrát zobrazený na jej náušniciach a pršiplášti. To plnoštíhle kĺbové telo je celkom masaker a jej kolená sú hrozné… A ešte sú aj inej farby než zvyšok tela… Ale oblečenie to zakryje. Dosť veľký problém bol rozhýbať jej lakte. Jeden kĺb na lakťoch obidvoch rúk totiž vôbec nešlo ohnúť a ja som sa bála aby som jej niečo nezlomila… Nakoniec to šlo rozhýbať za pomoci kombinačiek. Posledný detail, na ktorý by som rada upozornila je, že tieto bábiky sú zaujímavé i tým, že majú okolo línie vlasov namaľované pramienky vlasov. Sú to vôbec prvé bábiky, s takýmto detailom, ktoré mám.

Pazette mi inak v tom celkovom looku pripomína raperku Missy Eliott :D. Nakoniec som pre ňu aspoň zatiaľ našla nejaké krajšie šaty, ktoré jej idú k perám…

V kartónovej krabičke vystlanej papierom s nápismi BMR 1959

Raperská „hrúza“ v pršiplášti… 😀 Tak aspoň zopár fotiek kým som ju z toho nevyzliekla.

Súčasťou je samozrejme stojan (ktorý má tiež na sebe znaky BMR) a certifikát.

A nakoniec v inom oblečení. Páči sa mi, že jej ladí k perám a nechtom.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.