Rifľové oblečenie pre Barbie a Kena – 2020

Nedávno som šila viacero bežných oblečení pre Barbie a Kena. Nakopol ma hlavne sľub Ivanke, že jej výmenou za topánočky pre Ellowynku (ktoré mi sama od seba ponúkla a poslala) jej ušijem nejaké to oblečenie pre staršie typy Barbie a Kenov. Neskôr sme sa nejako rozprávali o kenovi Dylanovi z Beverly Hills 90210, ktorého nedávno zháňala. Chviľku som rozmýšľala, že by som jej posunula môjho za tie topánočky, ale medzitým ho už Ivanka zohnala, no bez oblečenia, tak som jej ponúkla, že jej na neho ušijem…

No prešlo pol roka, kým som sa k tomu dokopala, a nakoniec už keď som mala po ruke rifľovinu som sa rozhodla, že jej ušijem rifle i pre Barbie a k tomu nejakú tú bluzku a kabátik… Kabátik bol troška improvizácia ale nakoniec myslím z neho vyšiel zaujímavý módny kúsok.

Následne som sa pustila do riflí pre plnoštíhlu Barbie do môjho nového projektu, ktorý robím pre jedného našeho mačacieho známeho. Vtedy sa akurát jedna zberateľka Lucka na Facebooku pýtala, či by niekto vedel ušiť rifle na tieto dámy s krivkami, tak som sa ozvala, že akurát som také dokončila a tak prišla objednávka rovno troch kusov. Pri ich šití som nakoniec ušila jedny i mojej novej Pazette. Moje baby totiť výjdu z týchto šití často naprázdno. Tiež som ušila i to čierne a pásikavé tričko.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.