Barbie American Indian – American Stories Collection – Collector Edition 1996

Ešte pred zavedením poplatkov pre všetky zázielky z tretích krajín som sa rozhodla uloviť ešte nejaké Barbie indiánky. Tieto staršie sú pomerne lacné, takže sa pôvodne na ne nesťahovali žiadne poplatky. Nakoniec sa mi podarila len jedna, druhú mi zo záhadných okolností nevedel predajca poslať… Tak si poďme predstaviť aspoň tento úlovok.

American Stories Collection

Táto Barbie je z kolekcie Americké príbehy. Celkovo tvorí 8 rôznych Barbie z ktorých 2 sú indiánky s deťmi. Ja som ulovila tú s tvárou Superstar. Súčasťou kolekcie je aj knižka opisujúca príbeh danej Indiánky. Vďaka nej zistíme, že to dieťa nie jej jej dieťa ale jej bratranec. Okrem knižky sú ešte priložené rôzne papierové doplnky.

Knižka

A keďže mi matku malého Modrého pierka pripomínala Midge, narobila som im spoločné fotky.

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

  1. Katarina píše:

    Krásne dojemne sú tie indiánky aj s príbehom!04.12.sa možno dostanem na podujatie-ak tam niečo nájdem…

  2. Nika píše:

    Je prekrásna, nádherná tmavovlasá Superstar <3 Modré pierko je nádherné meno a krásny chlapček. Mňa tieto Barbie detičky fascinujú a knižočka je dokonalá a s Midge sú krásna rodinka 🙂

  3. Mary píše:

    A rodinka sa zišla pohromade. Indiánky Barbie sú všetky super, tiež aj táto Superstar. Takže Ti k nej gratulujem. Mám rada tieto kreslené knižky s barbie tematkou. Pár som ich v detstve mala.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.