Sherlock Holmes Alternative Portrait with Deerstalker hat – Big Chief Studios – 2016

Zdravím Vás do tohto až jarného dňa. Chystám sa dlho na nejaký príspevok, no nejako sa k tomu neviem dopracovať. Tak pridávam aspoň niečo rýchle a nenáročné.

Pred dvoma týždňami som len tak, už ani neviem prečo nakukla na stránku Big Chief Studios od ktorých mám Sherlockovskú bandu. Tam som natrafila na zaujímavú ponuku Sherlockovej hlavy s jeho slávnou čiapkou vo výpredaji za 10 libier… Pôvodne bola táto hlava k dispozícii len pri kúpe diorámy Sherlockových dverí. A tak keďže Sherlockových hláv nie je nikdy dosť a 10 libier za kompletne namaľovanú hlavu je ozaj až neuveriteľná ponuka, no tak som ho musela mať. 😀

Už ste si mohli všimnúť, že v polovici januára mi dorazila i čistá hlava od Sherlocka z prízračnej nevesty… Takže ak sa mi ju podarí niekedy obstojne namaľovať, budem mať Sherlockov až troch! (a jedno telo :D).

No dosť slov, poďme sa na tú hlavu pozrieť. Prišla v takejto krabičke

Detaily sú pekné.

Porovnanie s hlavou pôvodného Sherlocka bez čiapky. Mne osobne sa viac páči maľba toho pôvodného. Je taká jemnejšia. Ale obidvaja sú super. 🙂

S vymenenou hlavou. Troška dalo zabrať, kým som prišla na to, ako to vlastne urobiť…. Ale ako vždy pomohlo nahriatie fénom.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Katarína Ďurjak píše:

    Ty si génius-neoslovujem Ťa,aby som ťa chránila,.veď Ty si poklad!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.