Barbie The Nutcracker Sugar Plum Fairy – Gold Label 2018

Dnes Vám predstavím Barbie, ktorú som kúpila ešte minulý rok v septembri na prerobenie. Ide o cukrovú vílu Sugar Plum z Luskáčika, ktorú hrala Keira Knightley.

Adeptka na Elizabeth Swann

Dlhú dobu som rozmýšlala, ktorá Barbie by bola vhodná adeptka na pirátku Elizabeth Swann, ktorú hrala Keira Knightley až nakoniec prišla rozprávka v ktorej Keira hrala a z ktorej vydal Mattel bábiky.

Sugar Plum

No Keira je tam svetlá ružovovlasá mrcha…. čo nie je úplne ideál na pirátku…. Ale tak čo už narobíme…. aspoň máme Barbie s jej vlastnou tvárou. 😀

Barbie je už sama o sebe krásna a prijala by som ešte jednu v celej jej kráse, no Mattel si vymyslel, že musí byť Gold Label, čo znamená, že sa jej cena pohybuje v pomerne vysoko… Nakoniec som rada, že som po dlhšom čase natrafila na cenovo prijateľnú nahú bábiku.

Víla Keira je biela… a jej telo je trocha na prd… som rada kĺbovým rukám no mohla mať pohyblivé aj nohy, dokonca ich nemôže ani rozkročiť.. Vzľadom na jej farbu je i celkom problém zohnať iné telo v takom odtieni… Tak sa s ním asi budem musieť zmieriť….

Jej úšes – cukrová vata, čo ma na hlave, je dosť tragický… vo filme to vyzeralo pekne, ale to čo vyrobili na hlave bábiky je dosť tragické…. Samozrejme, že potom ako prišla som jej to musela rozhrabať. Keď sa s tým človek trocha pohrá tak to vyzerá aj celkom dobre…. Ale keďže bábiku idem kompletne prerobiť, tak som jej celý účes nakoniec rozobrala….

Bábiku som na fotenie obliekla do ružových šiat, keď už je taká celá ružová….

Verím, že čoskoro uvidíte už aj Elizabeth… hádam si na ňu čoskoro nájdem čas…

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Mary píše:

    Zhodou okolností som sa začala pred pár dňami zaujímať o tento film, zatiaľ som ho nevidela, ale po tomto Tvojom článku som si ho nakoniec stiahla, takže som už zvedavá na Keiru v akcii.:-D Taktiež som zvedavá na jej premenu u Teba, keď z nej spravíš pravú pirátku. Ach, tie telá, čo Mattel vymýšľa a kombinuje. I u Keith Haring urobil také ho.no telo…:-(

  2. Nikky píše:

    Je zaujímavá, som zvedavá, čo z nej vytvoríš 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.