Mortimer Mort – Mortimer’s Day Off – Wilde Imagination – 2015, LE 100

Dnes nás vraj zasiahla tlaková níž s názvom Mortimer, ktorá so sebou prinesie prudký vietor. Tak keď už na nás ten Mortimer zafúkal poďme si spomenúť i na jedného sympatického Mortimera z mojej bandy.

Mortimer bol po Evangeline ďalšou vysnívanou bábikou od Wilde Imagination. Od kedy som mala Evangelinu, tak nejak som začala túžiť i po jej milom Mortimerovi. Realitou sa nakoniec stal v auguste 2016, kedy som natrafila na tohto v komplet oblečení. Dlho som totiž rozmýšľala či chcem nahého alebo oblečeného. Hlavným zádrhelom by boli topánky, ktoré som ešte v tom čase nevedela extra kúpiť. A tak nakoniec tento ako celok vyšiel celkom výhodne.

Ide o Mortimera, ktorý má z práce deň voľno a tak je oblečený v ľahšom oblečení, než v ktorom chodí obvykle do práce do pohrebníctva. Je zaujímavé, že aj napriek tomu, že v oficiálnom popise bolo napísané, že má nesnímateľnú parochňu, on ju v skutočnosti snímateľnú má tak ako Evangelina. Takže aj jemu sa dajú zmeniť vlasy.

Je to inak veľmi sympatický mladík, ako vidíte. Som rada, že sa mi podarilo zohnať aspoň tohto, aj keď ten prvý sa mi vždy páčil najviac. Avšak ten je už ťažko nedostupný a ostatné verzie Mortimera sa mi už až tak nepáčia. Rada by som mu ušila i oblek ako mal ten pôvodný a možno sa mi i podarí zohnať i podobnú parochňu.

Ako vidíte porobila som mu celú hromadu fotiek. Troška som bola prekvapená, že nie je až taký pohyblivý ako dievčatá. Ale nevadí. Oblečenie je krásne vypracované, ako môžete vidieť a takisto som bola prekvapená, že mal pri sebe pribalený aj stojan, ktorý obvykle pri nich nebýva, a je treba ho kúpiť samostatne.

Rozbaľovanie

Dostať takúto bábiku ešte nerozbalenú je krása… 🙂 Ako je starostlivo zabalený.

Predstavenie

Parochňová hlava

Vyzliekanie alebo skúmanie kusov oblečenia 😀

Detaily tela a pohyblivosť

A nakoniec s Evangelinou:

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Aneh píše:

    Nádherná bába aj krasny popis!

  2. Ivana Babakat píše:

    Je báječný! Vidím ho prvně.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.