Parnilla Ghastly – Green with Envy Wilde Imagination – 2014

Po Mortimerovi som celkom pochopiteľne tak trocha začala túžiť i po Evangelininej sesternici Parnille. Keď som sa začiatkom roku 2017 dozvedela, že sa celá značka Wilde Imagination ruší a viac sa už bábiky z tejto línie vyrábať nebudú, začala som rozmýšľať, že by som si tu Parnillu mala obstarať čo najskôr, kým sa úplne nepredražia. Náhodou som mala čosi našporené a začala som tak obzerať ponuky na ebayi.

Náhodou som natrafila na túto celkom novú, základnú Parnillu z Británie, čo znamenalo, že bola bez poplatkov navyše. Nebola som si ňou však úplne istá, lebo vyznie tak dosť nepríjemným dojmom, hlavne tie jej oči :D. Ale po prekalkulovaní, koľko by ma vyšla nahá a plešatá z USA s poplatkami a táto, ktorá má parochňu, topánky a oblečenie, došla som k rozhodnutiu, že to s ňou skúsim. Veď tieto bábiky sa dajú i ceľkom ľahko zmeniť na úplne iné, keďže sa im dajú (po menšom zákroku) meniť i oči.

Keď Parnilla nakoniec koncom marca 2017 prišla, bola som ňou ako inak očarená a jej oči mi už až tak nevadia. Veď nakoniec predstavuje záporáčku v Evinom svete.

Parnilla prišla v jednoduchom jednodielnom oblečení, s pančuchami a topánkami. Je to niečo ako spodné prádlo a vraj v tom rada pečie svoje obľúbené croissanty, navrhuje svoje odevy podľa najnovšej parížskej módy a kuje plány ako získať Mortimerovú pozornosť.

Tieto bábiky sú krásne zabalené 🙂

So sesternicou Evangelinou a dobrákom Mortimerom, ktorý nevie ktorej sa má viac báť, no tajne miluje Evangeline. 😀

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

 1. Nikky píše:

  Je krásna. O týchto bábikách veľmi veľa neviem, takže si rada prečítam aj pozadie príbehu bábik 🙂 Očká sú na prvý pohľad trošku desivé, ale mne sa páčia 🙂

  • HXM píše:

   Ďakujem. 🙂 Je škoda , že zo zrušením značky tonner zrušil aj stránky. Na úplne pôvodnej bol i krásne rozpracovaný celý príbeh o Eve, jej zvieracích kamarátoch, Mortimerovi , tajomnej sesternici Parnille a ešte tajomnejšej Angelique. Dokonca som nedávno natrafila na prototyp piatej bábiky, ktorá ale nebola nikdy vyrobená. Škoda, že ju nikdy neurobili, lebo je tiež veľmi pekná…. Možno ju tu pre zaujímavosť niekedy dám.

   Je škoda, že sa tento príbeh Evy nikdy nejako nezakončil. Akurát sa teda aspoň Eva dočkala svadby s Mortimerom. Aj keď záhada jej pôvodu a rodičov ostala navždy neznáma… je to škoda, lebo to bolo zaujímavé. Našťastie aspoň tie pôvodné denniky si ešte niekto stihol okopírovať a je to na flickri. Nedávno som akurát hľadala pôvod ďalšej bábiky od Wilde – Ellowiny, lebo iste i ona mala nejaký príbeh. No už som sa toho nedopátrala…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.