Sweeney Todd – Pani Lovett – Čierne šaty – 2019

Najjednoduchšie čierne Lovettine šaty boli nakoniec posledné, ktoré som ešte zo šatníka pani Lovett neušila. Asi preto, že sú pomerne jednoduché sú i posledné, lebo mňa samozrejme baví riešiť komplikované strihy :D. Pani Lovett sa v nich mihne krátko a neexistuje k nim ani promofotka. Musela som si ich tak odkukať priamo z filmu. A nakoniec som našla aspoň jednu fotku z natáčania, kde ich trocha vidieť- hlavne vrchnú časť… Potom tam Helena ukazuje spodničku a spodné prádlo…. Tú spodničku by som jej ešte mala ušiť….

Šaty sú jednoduchého strihu a nakoniec sa mi ten korzet nechcelo skladať z malých kúskov, lebo zo saténom sa robí blbo a tak je len z 3 častí… Stále mi ale trocha vŕta v hlave, že by to malo byť z iného materiálu….

Predhovor ku garderóbe zo Sweeneyho Todda si môžete pripomenúť v prvom príspevku.

Modelkou mi bola znova MyScenka Chelsea, aj keď už som mala vyrobenú aj pravú pani Lovett. Chcela som tieto šaty doraziť už s Chelseou, keď už som ich s ňou začala. Fotky pravej pani Lovett v týchto šatách však takisto časom pribudnú. 

Inšpirácia
Moja kreácia

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. Nikky píše:

  No a šatník pani Lovett je hotový, o je úžasné, spravíš článok, kde by si dala všetky modely? Prosím

  • HXM píše:

   Jasné na to sa chystám už so samotnou pani Lovet, len musím dorobiť nejaké detaily aby to bolo úplne dokonalé 😀

 2. Mary píše:

  Nádherné šaty, My scene Chelsea je iste so svojou garderóbou podľa filmu spokojná.:-)

 3. Katarina DURJAK píše:

  Je to krásne elegantné…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.