Barbie Basics 3.0 – Black Label 2012

Dneska si dokončíme sériu príspevkov o zberateľských Barbie Basics ich poslednou regulérnou radou. Tvorí ju už len 6 bábik (č. 2,4,5,7,8,14) a sú odeté v plavkách. Majú doplnky, ktoré tvorí taška a šatka, ktorá sa dá použiť okolo bokov alebo do vlasov. Mňa v tejto rade zaujali na prome všetky. No úplne najviac sa mi páčia č. 2 a č.7, ktoré sa mi v predchádzajúcich radách až tak veľmi nepáčili. Som rada, že sa mi podarilo zohnať obe favoritky. 🙂 Je celkom zaujímavé, že boli vlastne medzi prvými Basics všeobecne, ktoré som zohnala…

Pri týchto Barbie sa ukázal nastupujúci problém s lepidlom v hlave, ktoré spôsobuje, že vlasy časom zmastnejú :/ .

Barbie Basics 3.0 – 2 Lara (5.4.2012)

Táto Laruška má krásne tmavočervené vlasy. Ako som spomenula, problém je, že ich má trocha mastné, ale pri nej to ešte nebolo také zlé a neskôr som zistila spôsob ako to trocha odstrániť. Tejto Laruše zostalo meno Lara. 🙂

Barbie Basics 3.0 – 7 Aphrodita (19.10.2012)

Platinová Aphrodita sa mi páčila zo všetkých Basics afrodít najviac. Nakoniec sa mi ju podarilo zohnať až vďaka kamarátke Katke a jej známej Miši. Je nádherná, len od začiatku bol jej problém strašne mastné vlasy. O dva roky neskôr som sa rozhodla tento problém vyriešiť veľmi radikálne a to prevlasením. V tej dobe som ešte nevedela, ako tento problém ostrániť a tejto Afre to lepidlo doslova tieklo z hlavy na krk a ja som z nej bola dolepená. Táto Aphrodita dostala meno Dita.

A ešte fotka Dity s novými vlasmi. Bude o tom samostatný príspevok.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Nikky píše:

    Krásne sú obe 🙂 Mňa najprv oslovila Lara a Mbili, potom Lea, Goddess, Afrička a najneradšej mám nafúknutú Lou.

    • Hxm píše:

      Su vsetky nadherne, ale u 5 to bolo celkom sklamanie uz vo finalnom produkte. Vzhladom na problem ich zhanania som rada ze nakoniec su aspon tieto dve vytuzene. A tu som uz v tom case mala vlastne uz taky zoznam ake tvare z ktorych jednotlivych linii basics chcem( povodny plan bol 1 kus z kazdej tvare, hoci neskor sa to diki roznorodosti rozpadlo :D) , a kedze z predoslych sa mi larusa ani afra nezdali dobre v poslednej to Vyhrali. Tiez je pravda ze mi vtedy cervene rady akosi vypadli a nevedela som o nich .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.