Barbie Basics Red Jeans – Black Label 2011

V Basics kolekcii máme okrem mimo rád 1.5 a 2.5 aj dve červené rady, kde sú bábiky, ako to už z názvu vyplýva, oblečené do červena. Tieto vyšli po Jeansovej kolekcii, takže sú v nohaviciach. Tu vyšli bábiky s tvárami 14-Lara, 1-Mackie, 3-Steffie. Mne sa z nich vždy veľmi páčila Lara.

Barbie Basics je moja obľúbená Barbie zberateľská kolekcia. Je to podľa mňa to najlepšie čo Mattel vymyslel. Za dobu od kedy vyšli sa mi ich podarilo vyzbierať v celku dosť, ale červená rada u mňa žiadnu zástupkyňu dlho nemala. Vždy sa mi z nich najviac páčila tmavá Lara a to, že sa u mňa konečne objavila, je i vďaka stretnutiu s Nikky, s ktorou som sa stretla keď bola v júni 2018 Košiciach (neviem prečo píše, že to je v máji, ale to je jedno). Aké by to bolo stretnutie bez bábik. Ja som ju poprosila o niekoľko krások, ktoré sa mi dlho páčili, ale u mňa ešte nebývajú (resp vtedy nebývali :D) A ja som jej doniesla môjho čerstvého Jacka a moje výtvory. Červená Laruška ma podľa očakávania na prvý pohľad očarila a tak netrvalo dlho a našla som jednu novú za priaznivú cenu na eBayi 😀
P.S.: Pri vybaľovaní, mi musel pomáhať i Gunčíček 😀

Na úvod moja fotka z nášho stretnutia 17.6.2018.

Zadná prevažne Deppovská rada je moja :D, predná rada s 5 kráskami je Nikky

A fotky krásnej Larušky (2.7.2018)

V krabičke:.

A s kocúrikom 😀

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Katarina DURJAK píše:

    Krásavice a môj štýl obliekania

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.