Barbie Fashionistas 147 – 2020

Mattel nás pod značkou Fashionistas posledné roky zavaľuje rôznorodosťou tvárí, tiel, farbami pleti, malými, veľkými, bábikami… No proste sa snaží vyhovieť každej postave, pleti, účesu i farbe vlasov. U mňa toto počiatočné nadšenie už trocha opadlo, a aj keď sú to bábiky pekné, máloktorá ma zaujme natoľko, aby som ju chcela. Moju menšiu hromádku Fashionistas ste už spoznali v spoločnom článku, dneska Vám ukážem jednu Barbie Fashionistas, ktorá ma poslednú dobu zaujala svojou inakosťou.

Je ňou Barbie s číslom 147, ktorá prišla s novou tvárou a znova inou postavou. Táto má ploché nielen nohy ale aj hruď. Veľmi ma tato Barbie zaujala svojou tvárou s indiánskymi črtami. Neustále ju na Facebooku ukazovalo viacero zberateliek v našej skupine a tak som po nej postupne zatúžila i ja. V našich obchodoch je to poslednú dobu slabota, ale Amazon znova nesklamal. Nakoniec som zobrala rovno dve, jednu pre moju kamarátku Pavlu, ktorej som chcela k jej sviatku niečo poslať. Bábiky dorazili v júli. Prekvapilo ma aké sú odlišné.

Má ísť síce o rovnakú Barbie, no odlišné sú si maľbou i tvarom tváre. Jedna mala oko zelené a druhá hnedé… Rozhodnutie, ktorú si nechám a ktorú dám Pavle bolo nakoniec jednoduché, pretože jedna z nich mala drobnú vadu na perách. Ostala mi tak zelenoočka, ktorej som premaľovala pusu. Nepodarilo sa mi úplne namiešať pôvodný odtieň, takže má nakoniec pery trocha viacej do oranžova. Ale celkom sa mi to aj páči. Som rada aj tomu, že majú tieto kočky pekné oblečenie. Pruhované vzory mám rada. 🙂

Porovnávačka 😀

Moja Barbie pred a po úprave

Rozlúčková foto dvojičky pred odchodom 🙂

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

 1. Nikky píše:

  Fashionistas sú pekné, ale je ich akosi priveľa. Fakt, že tak naozaj zaujať ma už nezaujala dávno žiadna, ale aj tak ich mám celkom slušnú kopu doma za tie roky. Táto je naozaj zaujímavá, stále si na ňu akosi neviem urobiť názor, najlepšie by bolo vidieť ju na živo.

 2. Mary píše:

  Ja to mám z Fashionistami posledné roky rovnako ako ty. Veľmi málo bábik sa mi páči. U mňa bývajú len dve. Táto ma z tohtoročných zaujala úplne najviac, páčia sa mi práve jej indiánske črty tváre. Gratulujem Ti k nej.:-)

  • HXM píše:

   Ďakujem. Práve, tá nadmiera je už trocha unavujúca, keby bolo radšej viacej prístupných a krajších zberateľských…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.