Barbie Life in the Dreamhouse 2013

Keďže som pred pár dňami zistia, že mám vďaka tete z tejto rady i kena, tak si ich poďme pripomenúť. Barbie Life in the Dreamhouse, alebo po slovensky Barbie a život v dome snov, je rada Barbie z roku 2013 vytvorená podľa rovnomenného kresleného seriálu. Aj preto jednotlivé známe tváre Barbie a jej priateľov dostali troška komiksovejší výraz + majú i reálne mihalnice. A čo je skvelé, majú pri sebe i oblečenie navyše. Mne sa z nich najviac páči Raquelle, pre jej úškrn a štýl a Midge, pre jej ryšavé vlasy a pehy. Aj ostatné Dreamhouse postavy boli pekné, no ja som rada aspoň za to čo mám. 🙂

Raquelle

Raquelle sa mi zapáčila už hneď na prome, keď som ju potom zbadala v hračkárstve, nemohla som ju tam nechať. Je úžasná. Páči sa mi ten jej úškrn, jej štýl, a má úžasné vlasy, ktoré by jej mnoho zberateľských bábik mohlo závidieť. K dokonalosti je i celokĺbová. Mínusom sú však topánky, ktoré jej stále padajú a zošité tričko so sukňou.

Midge

Spolu s Raquelle sa mi z bábik z Domu snov páčila i Midge. Nikdy ju však nikde nemali a raz keď ju mali vo veľkej zľave v Optime, som si vtedy v zľavách kúpila Monster High Gigi… Škoda, že som vtedy nemala i na Midge… Od vtedy ju už nikde nemali a tak som sem tam pátrala po internetových obchodoch až som jednu našla za fajn cenu i s poštou… Kúpiť ju som sa rozhodla nakoniec až v čase ako mi zomrel kocúrik Turbík (pred 6 rokmi)… Chcela som si niečím zlepšiť náladu, hoci smútok to samozrejme nezahnalo. :/
Midge mi doručili veľmi rýchlo z jedného dňa na druhý. Je veľmi pekná a teším sa z nej. Jej tvár nepatrí medzi moje obľúbené, ale táto sa mi veľmi páčila od začiatku.

Ken

Ako som spomínala na začiatku, Ken z tejto rady sa ku mne dostal čiste náhodou vďaka tete. Patrí zatiaľ posledným jej úlovkom z minulého roka. Pôvodne som si myslela, že to bude asi niektorý ken z dôb kĺbových fashionistas, no jeho oči sa mi nezdali. Keď som ho pred pár dňami znova vzala do ruky, rozmýšľala som, čo mi tie veľké oči pripomínajú a vtedy ma napadla táto séria bábik. Pretože tu všetci mali veľké oči…. A pán google moju domnienku nakoniec potvrdil. 🙂 Pridávam i foto z netu v pôvodnej podobe.

Môže sa Vám ešte páčiť...

6 komentárov

 1. Nikky píše:

  Na túto sériu si veľmi dobre pamätám, mávali ich plné regále v Tescu a ja som si žiadnu nekúpila. Dnes idú na dračku za nehorázne peniaze. Mne sa páči Midge a Summer.

 2. Mary píše:

  doplnok: vždy top – Midge 😀

 3. Mary píše:

  Seriál Život v dome snov ma neskutočne bavil, škoda, že ho vymenili za iné kreslené „modernejšie“ podoby. Bábiky z tejto kolekcie sú všetky úplne skvelé. Pre mňa bola vždy top, dokonca som mala doma i dvojičky Tak som bola do nej pobláznená.:-D Nakoniec som obe poslala ďalej, keďže chcem zbierať len zberateľské kúsky. A Raquelle je pre mňa hneď druhá topka.:-)

 4. Katarina ĎURJAK píše:

  Ty si čarodej-a žiješ 48 hodín denne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.