Kanan Jarrus – 2019

Kanan Jarrus je postava so sveta Star Wars, konkrétne z animovaného seriálu Star Wars Rebels.

Dcéra mojej kamarátky Pavly (pre ktorú som vyrobila už niekoľko bábik a šiat zo sveta Pán prsteňov) je do neho zbláznená a na blížiace sa narodeniny si priala práve Kanana.

Domaľba a účes

Pavla sa rozhodla, že pre rýchlosť realizácie použijeme Kena, ktorý sa už tak na Kanana dosť podobá. Je ním ken zo série Barbie Basics. Bolo mu treba len premaľovať oči na modro a nakresliť briadku alá Kanan. Našťastie Pavlin Ken má dlhšie vlasy než ten môj takže sa mu vlasy do copu dali celkom jednoducho učesať. Ale i tak som ich preistotu zalakovala.

Oblečenie

Kým prišla od Pavly hlava, začala som šiť Kananove typické oblečenie. Keďže som doma nenašla šedú látku, rozhodla som mu ušiť šedé džínsy. Kanan má vrchné tričko so zaujímavým dizajnom, ktorý som samozrejme musela dodržať už len preto že som to ja :D.

Zbroj

No a keďže som hrozný detailista rozhodla som sa, že mu nesmie chýbať ani tá jeho typická jednoručná zbroj. Aj keď to Pavla odo mňa vôbec nechcela… No mňa keď raz niekto niečo poprosí, už mi to nedá spať kým to nie je dokonalé. 😀

Zbroj som vyrobila z machovej gumy (penovej či moosgummi), z ktorej som už predtým vyrábala pre Pavlu Thranduilovu zbroj. Ostalo mi akurát pár kusov pre výrobu Kananovej zbroje.

Kanan túto zbroj nosí na čiernej rukavici. Ja som sa rozhodla všetky časti zbroje na tuto rukavicu rovno našiť….

Doplnky

Následne mi začalo vŕtať v hlave, že by potreboval aj to púzdro s blasterom ktoré nosí na nohe… Síce som nemala extra blaster po ruke, ale napadlo ma urobiť maketu blasteru z kartónu, ktorú som obalila koženkou – ako púzdro. Na púzdro som našila ešte popruhy a všetko sa to pripína o opasok. Nakoniec som sa rozhodla mu urobiť aj chrániče na kolená.

Svetelný meč vraj Pavla v tejto veľkosti má, takže ten som nevyrábala, ale na fotenie som si požičala ten od mojej bábiky Rey.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Ivana Babakat píše:

    Marně hledám slova. Je to prostě nej…

  2. Katarína píše:

    Tvoje práce:Už to nie je na úrovni profesionála,ale génia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.