Native American Barbie 3th edition – 1994

Zdravím Vás drahí priatelia. Viem dlho som sa neozvala, ale nejako sa stále chystám na update webu a nakoniec sa k nemu nedostanem. Každopádne po vyše mesiaci od posledného príspevku, by som Vám rada predstavila môj prvý tohoročný úlovok.

Je ním ďalšia indiánka do kolekcie – Native American Barbie – 3 edícia. Tento krát je to Barbie s tvárou Teresa, ktorú ešte medzi mojimi Indiánkami nemám. Objavila som ju celkom nečakane na eshope jednej českej zberateľky tak som po nej hneď skočila…

Veľmi sa jej teším. Má nezvyčajne ružové šaty. Ako sa v popise na zadnej krabici píše, ide o Indiánku z južných plání, konkrétne oblasti Oklahomy, častí Nebrasky a Kansasu.

Native American Barbie sa chystá na pravé Indiánske Powwow – slávnostný tanec, ktorý vznikol pred rokmi ako oslava priateľstva medzi jednotlivými kmeňmi. Barbien tanečný outfit je mixom tradičného kostýmu princeznej kmeňu oživený o súčasné prvky a farby. Dnešní indiáni totiž radi využívajú na svoje slávnosti pestré farby. Šaty sú lemované bielymi strapcami, sú doplnené mokasínami, korálkovým náhrdelníkom, tyrkysovými náušnicami a prsteňom a celý look zakončuje biela čelenka s pierkom.

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

 1. Nikky píše:

  Je nádherná, dlhšie po nej pokukujem, aj keď o chlp sa mi asi páči tá s bábätkom. Indiánky sú proste skvelé a keď sú to ešte Teresy, tak je to pre mňa raj.

  • HXM píše:

   Ďakujem, to vieš, ja by som rada všetky indiánky, ale idem po tom čo je dostupné… na ebayi je ich sice veľa ale tie cenové prirážky v podobe pošty a poplatkov tú ich krásnu cenu vždy dorazí… a mne sa toľko za ne dať nechce…

 2. Katarina DURJAK píše:

  Mám pre Teba dve ďaľšie-jedna spieva a druhá má podprsenku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.