Angelique de la Nuit – Windy Evenings Wilde Imagination – 2015, LE200

Angelique je posledným charakterom zo sveta Evangeline Ghastly a mám ju už dva roky. Nakoniec som zatúžila i po nej a prišla oveľa skôr ako som myslela, pretože všetky ktoré som z času na čas pozerala, boli pre mňa pridrahé, až raz sa objavila táto, cenovo pre mňa prijateľná. Má síce vlasy navlasené, ale zo všetkých vydaných Angelique je len jedna parochňová a tá sa na ebay nikdy neukázala a tak som si povedala, že možno tú parochňu budem vedieť dať i na vlasy. Akurát teda táto Angelique má veľmi pekný účes, takže jej ho veľmi nechcem rozpúšať.

Keď prišla okamžite ma očarila. Je naozaj krásna. Kúpila som ju nahú takže sa Vám predstavuje v požičanom spodnom prádle od Parnilly.

Angelique inak predstavuje záhadnú postavu, ktorá prišla z Paríža a je priateľkou Parnilly. Avšak keďže celá značka Wilde Imagination skončila, už sa asi viac o jej tajomnom pôvode nedozvieme….

Krabicu som ju tentokrát nefotila, ale všetky sú rovnaké

Promofotky v pôvodnej podobe

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.