Čierne šaty podľa Irene Adler – 2013

Potom čo som ušila oblek pre Jacka, chcela som niečo vhodné aj pre jeho Angeliku a keďže jeho oblek bol inšpirovaný Sherlockom, rozhodla som sa, že teda i Angelika bude mať niečo inšpirované „Shelokovou“ Irenou. Nakoniec som vybrala krátke čierne šaty s flitrovou výšivkou. Keď som to ušila, prišli mi tieto čierne šaty také veľmi „kostolné“. Chcela som s nimi niečo urobiť. Ale nejak ma nenapadlo čo. Tak som jej, aby ladila k Jackovi, obula fialové topánky. Nakoniec som sa rozhodla pre čiernu kožušinu, keď som natrafila na jednu starú rukavicu. Napadlo ma, že v určitej scéne mala i Irena niečo podobné, tak som to použila.

Inšpirácia
Moja kreácia

A s Jackom

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

 1. Mary píše:

  Klasika, ktorá nikdy neomrzí, little black dress. Mne sa tiež páčia, zasmiala som sa nad tým Tvojim pomenovaním „kostolné“. 😀 Páči sa mi zdobenie šiat i kožušinové boa.
  No, s Jackom im to celkovo ladí. Ach, ty by si nám doma obliekla všetkých Kenov. Moja mama niekoľko rokov plače nad ich šatníkom, že nemajú, čo na seba. A ja nič nešijem. 😀

  • HXM píše:

   Jooj lenže keby aj moji keni nechodili s holým zadkom. Väčšinu nohavíc čo som šila som šila pre druhých 😀 😀 😀

 2. Nikky píše:

  Sú super, také elegantno decentné, mne sa veľmi páčia 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.