Darth Vader Star Wars x Barbie – Gold Label 2019

O tejto úžasnej novej kolekcii Barbie inšpirovanej filmovou ságou Star Wars som vám už písala v článku o prvej z nich – Lei. Od kedy som si kúpila Leiu veľmi mi vŕtali v hlave i ďalšie. Preto som ich ceny občas sledovala a milé prekvapenie sa stalo pred Vianocami na takzvaný Black Friday, kedy ich ceny celkom pekne klesli. A ja som vtedy neodolala ďalším dvom. 😀 Prvú Vám predstavím Barbie inšpirovanú Darth Vaderom.

Barbie Darth Vader

Táto kočka je rovnako ako Leia ešte z prvej rady, kde im spoločnosť robí ešte R2D2.

Vader dostala tvár Loubotin a je senzačná. Veľmi sa mi páči jej štylizácia. Samozrejme mnohí sme dúfali, že by sme mohli dostať kena v jeho štylizácii. Ale ja si nesťažujem ani s touto Lou. Je to znova úplne iný typ ako tie čo mám. Tak ako pri Lei som ju ešte úplne nevybrala z krabice, pretože sú tam tak krásne nastylované. Ale ja to časom urobím, pretože moja zvedavosť ju vyzliecť mi nedá ju tam nechať. 😀 Prečítala som si však, že je vraj do toho oblečenia zašitá, o to viac ma to zaujíma. 😀 Na úvod teda len zopár fotiek v krabici. Časom až ju vybalím pribudnú ďalšie.

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. Nikky píše:

  Je veľmi zaujímavá, ale mám z SW bábik iné favoritky, ale zase, keby mi zaklopala na dvere, otvorila by som jej 🙂

 2. Mary píše:

  Je úžasná, pre mňa je druhá po Lei. Skvelé, že si neodolala a nakoniec sa Ti podarilo si ich dokúpiť. Určite si Mattel pri týchto bábikách dal veľmi záležať. Táto Louboutinka je úžasná, taká vamp dračica.:-D

  • HXM píše:

   Ďakujem. Sú úžasné a po čase niečo od Mattela čo vyzerá fantasticky a krásne spracované a ešte sa to dá zochnať za relatívne slušné ceny… A v podstate na to spracovanie som s tými cenami aj celkom ešte celkom v pohode… Lebo za ich ceny mattel potí aj dosť veľké katastrofy. A SW sú moja srdcovka. Lou je úchvatná… Takže nie je o čom 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.