Tia Dalma – Piráti Karibiku 2+3

Vznik tejto bábiky bol úplne neplánovaný a náhodný. Jedného dňa som sa rozhodla, že si znovu pozriem moju obľúbenú pirátsku trilógiu. Keď som sa dostala k druhej časti, kde sa objaví tajomná čarodejnica Tia Dalma, vtedy ma napadlo, že by som si mala aj podľa nej vytvoriť bábiku. Oblečenie som šila už pred niekoľkými rokmi. Len vtedy to bolo pre bábiky MyScene. No teraz už mám originál bábiky cpt. Jacka a Angeliky, vytvorila som si aj Elizabeth Swann, tažke aj Tiu Dalmu by bolo dobré vyrobiť. 😀

Hneď na to som začala rozmýšľať nad tým, kto by bol na to vhodný. Najlepšie nejaká černoška už s dredami. Nemusela som ani dlho hľadať, pretože dnešné Fashionistas už sú také rôznorodé, že nájde medzi nimi takmer všetko na čo si človek zmyslí. A čo je najlepšie, nie sú drahé. Nepotrebujem pre ňu nutne kĺbové telo, takže mi ozaj jednoducha bábika úplne stačí… Po ozaj krátkom hľadaní som našla ako vhodnú adeptku Barbie Fashionistas č. 172. Na moje šťastie som ju objavila v jednom e-shope a objednala.

Predloha
OOAK Tia Dalma

Barbie som následne upravila maľbu tváre podľa Tie Dalmy. Tiež som jej upravila vlasy, aby ho mala viac ako nejaké vtáčie hniezdo, zopár copov som aj skrátila. Tiu som potom obliekla do oblečenia, ktoré som šila ešte v roku 2007 a som rada, že jej padlo ako uliate.

A toto je moja Tia Dalma 🙂

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Nikky píše:

    Naprostá dokonalosť. Ani by som v tom túto June nehľadala

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.