Všakovaté oslavy narodenín :D

V priebehu minulého týždňa oslavovali svoje narodeniny až traja moji miláčikovia. Keďže mám aj ich miniatúrne podoby, bez osláv ich narodenín to nešlo. Fotky som dávala všade možne na Facebook i Instagram, ale prečo ich nepridať aj sem.

Najprv oslavoval 6. Januára svoje narodeniny Sherlock. Tento náš moderný sa narodil v roku 1977 a oslavoval teda 45 rokov. Nechýbal John, Mary ani Irena. 🙂 (Inak by sa Sherlock narodil pred 168 rokmi :D)

8. Januára by sa dožil 75 rokov David Bowie… A tak oslavoval sám so sebou 😀 A teda Barbie David Bowie ako Ziggy a môj David ako David 90. rokov… (P.S.: Tie gitary som nahromadila ešte minulý rok, len ako nestíham všetko uverejňovať, tak som vám ich doposiaľ neukázala 😀 )

A nakoniec 9. Januára sa oslavujú narodeniny Severusa Snapea (v podaní Alana Rickmana, ktorého 6. výročie smrti si pripomíname práve dnes). Ten by bol mal 62. Tomu zablahoželal Dumbledore….

A keďže to mali chlapci všetci takto po sebe, musela sa konať aj party u Sherlocka 😀 😀 😀

Ako ste si všimli, na všetkých oslavách narodenín mali to isté jedlo… asi by som im mala obmeniť / doplniť zásoby koláčov :D.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

 1. Mary píše:

  Je škoda, že tí dvaja nás opustili predčasne a ten čas, tak neuveriteľne rýchlo letí, len teraz si pamätám, že som čítala správy o ich „odhmotnení sa“….
  Gitary máš super, Sherlock usporiadal skvelú partičku. Najviac sa mi páči ten „Bowie“ oslavný kútik. 😀

  • HXM píše:

   Áno mňa to vtedy veľmi dostalo… Ešte si pamätám, že som si otvorila článok o novom klipe Bowieho – Lazarus (sranda je, že som to nijako nevyhľadávala, proste sa mi to objavilo v správach… predošlý klip Blackstar mi na rozdiel od tohto unikol a pozrela som si ho až teraz keď som ho znovaobjavila) – a hovorím si, to je riadne divný klip… pár dni na to mi všetko zapadlo a bola som v šoku… 4 dni na to Alan… pri jeho pamätnom videu ktorú niekto urobil na YT som sa až rozplakala… ako mi to celé prišlo ľúto… a aké to bolo nečakané.

   Gitary budem musieť niekedy predstaviť aj samostatne.. ja som pôvodne chcela jednu… no a sú až 4 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.